Okamžitě odstraňte tyto rostliny ze svého domova. Přinášejí negativní energii, neštěstí a potíže

                   

Patříte mezi milovníky rostlin a chtěli byste jich mít doma co nejvíce? To je skvělé. Na určité druhy byste si ovšem měli dávat dobrý pozor, protože pro vás mohou být škodlivé. Faktem je, že některé květiny mají silnou energii, která může negativně ovlivnit vaši domácnost a váš život.

Pokojové rostliny, které do domu přinášejí neštěstí, zahrnují následující známé a oblíbené rostliny:

  • břečťan, monstera,
  • difenbachia, tchynin jazyk,
  • kapradiny, calla.
iZdroj obrázku: Pixabay.com

Břečťan a monstera

Břečťan příliš lidí ani v interiéru nemá, a to z dobrého důvodu. Tato rostlina je totiž schopna získávat energii od majitelů domu. Kromě toho má tato rostlina negativní vliv na muže a tlačí je ke skromnému životu. Výsledkem je, že v průběhu času muž opouští dům, kde tato rostlina žije. Monstera patří do kategorie révy vinné. Díky tomu dokáže vysávat pozitivní životní energii od lidí, kteří s ní žijí. Stejně jako břečťan přináší neštěstí, protože muž opouští domov kvůli negativnímu vlivu.

iZdroj obrázku: Pixabay.com

Kapradina a tchynin jazyk

Kapradiny jsou jedním z nejsilnějších energetických upírů mezi rostlinami. Zbavuje člověka energie, ale také zdraví a radosti. Kapradina zbavuje životně důležitých sil a přináší domů neštěstí. Tchynin jazyk je velmi populární. Mnoho lidí si ovšem neuvědomuje, že má tato rostlina velmi silnou ničivou energii, která se zaměřuje na ničení rodinného blahobytu.

iZdroj obrázku: Pixabay.com

Calla a difenbachia

Cally jsou krásné a křehké, ale jejich přítomnost přináší do domu smutek a negativitu. Odborníci doporučují vzdát se krásy kvůli svému vlastnímu klidu. Difenbachia obsahuje jedovaté látky, a proto může způsobit otravu. Ale to není vše. Kromě toho dokáže odnést veškerou sílu a zdraví lidí, kteří s ní žijí v jednom domově. Z tohoto důvodu byste měli vážně zvážit, jestli si ji přinesete do svého domova, stejně jako ostatní rostliny, o kterých zde byla řeč.

iZdroj obrázku: Pixabay.com
Diskuze Vstoupit do diskuze
101 lidí právě čte
Autor článku

Marcela Libušná

Jako bývalá majitelka prosperujícího zahradnictví a bývalého zemědělského podniku, přináším na náš web unikátní kombinaci praxe a teorie. Mé bohaté znalosti transformují zahrady našich čtenářů do oáz plných života a krásy.

Zobrazit další články