Správné umístění stromu peněz v domácnosti podle Feng Shui přitáhne do života proud peněz

Zdroj obrázku: Pixabay.com

Téměř každá žena v domácnosti má v bytě nebo domě tlustici, jinak řečeno strom peněz. Je to rostlina, jejíž listy připomínají mince a říká se, že pokud ji máte doma, může vám přinést štěstí, bohatství a úspěch. Je ale důležité ji dát na správné místo, aby opravdu fungovala.

Rostlina bude prosperovat díky jednoduché péči

Péče o tuto květinu je velmi jednoduchá, navíc rostlina je krásná na oko. Mistr Feng Shui radí, kam umístit tuto rostlinu, aby přinesla do domu štěstí a pohodu. Jeho rada vám pomůže ke změně života, protože principy čínské vědy skutečně fungují.

Zdroj fotografie: PxHere.com

Podle feng shui je bohatství nejen peněžní hodnoty, ale také se bere bohatý život na duchovno nebo kulturu. Pokud například umístíte žábu s mincí v ústech na červeném ubrousku, znamená to správnou cestou k finanční nezávislosti. Strom peněz je však znám hlavně jako symbol prosperity.

Zdroj fotografie: PxHere.com

Je to rostlina, která se považuje za nejsilnější magnet, který by měl do vašeho života přinést radost, štěstí a peníze.

Rostlinu zasaďte sami, aby vám peníze přinesla

Tlustici se jinak říká nefritový strom. Má masité listy, které podle velikosti určují, jak moc budete bohatí. Stav rostliny tak odpovídá finanční situaci dané domácnosti. Nejdůležitější je, abyste si strom zasadili sami.

Zdroj fotografie: PxHere.com

Není to nic těžkého, k výsadbě můžete použít výhonek nebo již dospělou rostlinu zakoupenou v obchodě.

Dalšími kroky jsou:

  • Květináč naplňte správnou hlínou
  • Sazenici vložte do vytvořené jamky
  • Zakryjte kořeny a vyrovnejte substrát
  • Umístěte strom peněz do zóny bohatství

Nejlepším místem pro tlustici bude jihovýchodní strana domu nebo místnosti. Rostlina by se měla cítit dobře a potřebuje dostatek světla. Pravidelně také větrejte a její okolí udržujte čisté.

Zdroj fotografie: PxHere.com

Zkuste rostlinu obklopit zlatou, zelenou nebo modrou barvou, což by mělo pomoci k jejímu růstu. Strom peněz tak bude nejen talismanem, ale i detektorem toho, jaká je vaše finanční situace.