Tyto rostliny přitahují bohatství a štěstí. Na Nový rok nesmí chybět

                   

Konec roku je tu. Pokud přemýšlíte nad tím, jaký bude ten následující, tak to můžete i lehce ovlivnit. Podle toho, jaké doma budete mít rostliny. Jsou takové, o kterých se říká, že dokážou přitahovat bohatství a štěstí. Chcete to zkusit? Tak leden odstartujte s některou z těchto rostlin, které snadno vypěstujete i v interiéru, v domě nebo bytě.

Bambus

Zdá se jako něco obyčejného, ale podle asijských pověr je to právě bambus, která je symbolem celkové prosperity domácnosti. Pokud by se náhodou nedostavila, tak nemusíte zoufat, jelikož bambus alespoň vaši domácnost ozdobí a vy se můžete těšit i z toho, jak skvěle vypadá a jak rychle roste.

Máta

Pokud ji doma ještě nemáte, pořiďte si ji. Dochutíte si s ní nejenom silvestrovské mojito, ale také se jedné o rostlinu, která dokáže přivábit celkovou prosperitu. V minulosti tak byla součástí domácností, ale také mnoha obchodů i firem. Když se nic z toho nepotvrdí, využijete ji hlavně do svých alko i nealko nápojů, stejně jako do čaje.

Kaktus

Nenáročná rostlina, která může nejenom zajímavě a exoticky vypadat, ale také vám může přinést bohatství. Traduje se, že pokud kaktus rozkvete, tak to přinese i pořádnou porci bohatství. Proto si doporučujeme kaktus nejenom pořídit, ale naučit se ho i pěstovat tak, aby skutečně vykvetl. A pokud peníze nepřinese, rozhodně přinese dokonalou krásu.

Tlustice

Zajímavá rostlina, které se také přezdívá strom peněz. Už podle tohoto názvu je celkem jasné, že by neměla chybět v žádné domácnosti, ani u vás. Zaujme vás především díky svým výrazným listům, ale také díky tomu, že pokud jde o pěstování, tak se nejedná o nijak náročnou rostlinu. Je tomu přesně naopak.

Kapradina

Nejenom, že je spojena s bohatstvím, ale je také spojena s prozrazením tajemství celého světa. To už je dobrý důvod si ji pořídit. Kromě toho přinese do vašeho domova harmonii. Jak díky tomu, že skvěle vypadá, tak i proto, že díky svým zeleným listům vaši domácnost skvěle okysličuje.

Diskuze Vstoupit do diskuze
90 lidí právě čte
Autor článku

Marcela Libušná

Jako bývalá majitelka prosperujícího zahradnictví a bývalého zemědělského podniku, přináším na náš web unikátní kombinaci praxe a teorie. Mé bohaté znalosti transformují zahrady našich čtenářů do oáz plných života a krásy.

Zobrazit další články