Dudlíky pro nejmenší: Pestrá nabídka obchodu JUKKI

Dudlík představuje nepostradatelný atribut každého miminka. Přináší jedinečné pohodlí a uspokojuje potřebu sát. Jeho vzhled, tvar a barva mohou být libovolné.

                   

Materiál, ze kterého je dudlík vyroben, je však nesmírně důležitý. Obchod JUKKI proto přináší silikonové dudlíky, které jsou bez chuti, zápachu a u kojenců nezpůsobují alergie. Jejich výhodou je navíc také estetický vzhled. Co dalšího obchod JUKKI nabízí, odkud pochází a proč pořídit dudlík právě z jeho nabídky?

JUKKI je polský výrobce, který prodává vlastní produkty

JUKKI není na trhu žádnou novinkou! Jde o polského výrobce, který prodává výhradně vlastní produkty péče o děti již od narození a produkty péče o maminky v průběhu těhotenství i po porodu.

Veškeré zboží, které vám JUKKI nabízí, je výhradně navrženo a vyrobeno s ohledem na dětské potřeby, láskou, pečlivostí a precizností. A tak jsou JUKKI produkty bezpečné, kvalitní a pohodlné. I přesto se ale pyšní příznivou cenou. To, že je JUKKI opravdovou jedničkou na trhu, dokazuje i heslo, kterým se řídí – „Fandíme skvělým rodičům“.

Pestrá a bohatá nabídka obchodu JUKKI

Dětský obchod JUKKI je dělen do několika kategorií. Dětská sekce přináší:

  • dětská hnízdečka,
  • oblečení pro miminka,
  • doplňky pro cestování,
  • vybavení dětského pokoje,
  • hračky a hry,
  • deky a polštáře,
  • dětské povlečení,
  • produkty péče o dítě.

Kromě dětí společnost JUKKI myslí také na maminky, pro které má ve své nabídce nachystané nejprodávanější výrobky vhodné pro období těhotenství i po porodu.

Objevte dudlíky pro nejmenší a dudlíky pro děti JUKKI

Každý silikonový dudlík JUKKI splňuje veškeré bezpečnostní certifikáty a je přizpůsoben potřebám každého dítěte. Dudlíky z nabídky JUKKI jsou vyrobeny tak, že mají ve štítu speciální otvory umožňující volné proudění vzduchu a zároveň zabraňující podráždění jemné pokožky kolem úst miminka. Silikonový dudlík se miminku perfektně přizpůsobí.

Na e-shopu JUKKI.cz najdete Lovi dudlík, jehož dynamická šidítka byla vytvořena neurologickými terapeuty k ochraně sacího reflexu. Mají dokonale symetrický tvar odrážející tvar bradavky. Dále JUKKI poskytuje dudlíky značky Canpol Babies známé svou vysokou kvalitou. Chybět nesmí ani dudlíky Bibs Colour. Ty vynikají nejen hravým barevným provedením.

Dudlíky pro nejmenší, nebo také šidítka, vám JUKKI přináší ve výhodném balení po 2ks. Hravě si tak uděláte zásobu dudlíků pro své miminko. Otázka, jak vybrat vhodný dudlík, vás nemusí trápit. Každý dudlík je ideální pro jinak staré dítko, tj. například od narození do 6 měsíců. U každého dudlíku JUKKI je pro vás připravené přehledné označení již v samotném názvu produktu, například 3 – 6 měsíců, 6 – 18 měsíců nebo dudlíky a šidítka pro novorozence, tedy 0 – 3 měsíce. Mimoto v sortimentu JUKKI najdete uklidňující dudlíky pro děti 18m a starší. Tyto dudlíky jsou ještě o něco odolnější proti prokousnutí.

Dle svých potřeb v obchodu JUKKI lze vybrat vhodné šidítko zajišťující správný vývoj zubů a masáž dásní, na noční i denní spánek. Sání, které poskytuje pocit bezpečí a umožňuje dítěti snadněji usnout, je mnohdy opravdu nutné. Když tak dítě nemá přístup k matčině prsu nebo láhvi, sáhněte po dudlíku, aby se uklidnilo a lépe usnulo.

Líbivé balení dudlíku je dále skvělé, jestliže hledáte milý dárek do porodnice nebo při první návštěvě novorozence doma.

Diskuze Vstoupit do diskuze
68 lidí právě čte
Autor článku

Marek Motyčák

Zobrazit další články