Jakým způsobem udělat ze své zahrady umělecké dílo? Vhodně zvolené květináče okouzlí každého

                   

Velmi výrazným prvkem se mohou snadno stát jednoduché a elegantní květináče, jejichž přítomnost rozzáří vaše okolí. Jaké zvolit?

Méně je někdy více

U zahrad obecně platí, že se musí jednat o klidný a vyvážený prostor bez zbytečných rušivých elementů. Z toho důvodu není vhodné volit přeplácané ozdoby, nýbrž je lepší raději vsadit na jednoduchost. Králem strohé elegance je klasický betonový květináč. Ten se stane nenáročným, avšak výrazným prvkem vašeho pozemku. Nemusíte se bát velké váhy, která by znemožňovala jeho přesouvání, protože dnes již existuje odlehčený betonový květináč.

Tento modernější typ je o celých 60 % lehčí, ale nezapomněl na klasickou odolnost svého původního protějšku. Nejčastěji kupovaným zástupcem zmíněné varianty je značka produktů PRESBETON LITE. Ty jsou velmi oblíbené díky své poctivé kvalitě za příjemnou cenu. Při pohledu na fotky ihned pochopíte, jaký estetický dojem předávají.

iZdroj fotografie: Presbeton

Společnost PRESBETON dodává své květináče v pestré škále rozměrů i provedení, takže si vybere i ten nejnáročnější uživatel. Veškeré potřebné údaje, rozměry i kompletní specifikace naleznete na internetových stránkách výrobce.

Nechte si vše dovézt až domů

Není potřeba dojíždět do kamenných prodejen, protože moderní doba již automaticky počítá s nákupem online. Stačí si tedy pouze sednout k počítači, vše promyslet, objednat a posléze počkat pár dní na doručení. Vyškolení pracovníci vám moc rádi přenesou zakoupené zboží kamkoliv, tudíž není potřeba se s čímkoliv tahat. Na vás zbyde jen zasadit vybrané rostliny a pečlivě se o ně starat.

Diskuze Vstoupit do diskuze
127 lidí právě čte
Autor článku

Marcela Libušná

Jako bývalá majitelka prosperujícího zahradnictví a bývalého zemědělského podniku, přináším na náš web unikátní kombinaci praxe a teorie. Mé bohaté znalosti transformují zahrady našich čtenářů do oáz plných života a krásy.

Zobrazit další články