Potřebujete na víkend automobil? Tak si ho půjčte!

Nevlastníte automobil? Pokud ho nevyužíváte na každodenní bázi a nebydlíte daleko od civilizace, tak ho vlastně ani nepotřebujete! A pokud ho nárazově potřebovat budete, tak si ho jednoduše vypůjčíte. Od toho tu přeci jsou autopůjčovny.

Proč nechávat v autě vložku: Za pár minut ho dokáže provonět i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Nejenom koupě, ale i provozování automobilu rozhodně není nijak levnou záležitostí. K jeho ceně připočtěte cenu za pohonné hmoty, náklady na povinné ručení, havarijní pojištění a pravidelné servisní a technické kontroly, dostanete se k částce, ze které se vám zřejmě protočí panenky. A věřte, že s přechodem od spalovacích motorů na elektromobily, k čemuž nás tlačí EU, bude hůř. Provoz aut se spalovacími motory zkrátka bude dražší a dražší. Řešení tak v dohledné době budou pouze dvě. Buď si koupit elektromobil, který je stále pro většinu lidí nedostupný, nebo si auto vůbec nepořizovat. A na dny, kdy se bez něj neobejdete, si ho zkrátka vypůjčíte.

Jak na to?

Nebojte, není to nic těžkého. Zkrátka si vyberete renomovanou půjčovnu, poté vhodné vozidlo, zaplatíte a vyjedete. Touto autopůjčovnou může být třeba půjčovna automobilů Praha neboli autopůjčovna Taggart. Půjčit si od ní můžete zánovní vícemístný osobní automobil, SUV i minibus. Na v podstatě jakoukoliv dobu. Možné tu totiž jsou pronájmy denní, víkendové, krátkodobé i dlouhodobé. Všechna nabízená vozidla jsou v perfektním stavu a je na ně stoprocentní spolehnutí. Samozřejmě pojištěná a z technického hlediska v perfektním stavu. Jak vidíte, půjčení auta na víkend (a nejenom na něj) je snazší, než si možná myslíte. A proč zrovna auto z půjčovny? Třeba protože to je auto, o nějž se nebudete moci starat. Jen ho budete používat. Nebudete si muset dělat těžkou hlavou s končící technickou, nebudou vám chodit chodit upomínky k zaplacení pojistného. A pokud se s vozidlem něco stane, ani s ním nebudete muset do servisu. Jen zvednete telefon a bude vám přistaveno vozidlo nové. Veškeré náklady na provoz, údržbu i pojištění jdou na konto autopůjčovny. Vy si jen užíváte. Zamlouvá se vám tento scénář? A co vám brání ho zrealizovat?

O autopůjčovně Taggart

Stačí se na autopůjčovnu obrátit, ať již telefonicky, e-mailem či osobně na jedné z jejích poboček (jedna je v pěší vzdálenosti od pražského Hlavního nádraží, druhá poblíž nádraží Praha Žižkov). A proč zrovna autopůjčovna Taggart? Protože má skvělý vozový park, bohatou praxi a na nezávislých serverech se může pochlubit těmi nejlepšími hodnoceními. Pěti hvězdičkami ji na Googlu ohodnotilo více než dva tisíce spokojených klientů. Na serveru firmy.cz ji stejně dobře ohodnotilo 550 zákazníků. Když byli spokojení oni, je velká pravděpodobnost, že stejně spokojení budete i vy.

Na kolik to vyjde?

Záleží na typu vozidla, modelu a délce pronájmu. Například Hyundai I30 CW může být váš za cenu začínající na částce 315 Kč za den. Čím delší pronájem ale zvolíte, tím levnější bude jeho pronájem na jeden den. Dva dny, tedy víkend vás s tímto krasavcem vyjde na 1275 Kč. Celý měsíc si to v něm můžete brázdit za necelých deset tisíc korun. Rádi byste si vyrazili s partou přátel a všichni se do osobního vozu nevejdete? Zvažte pronájem minibusu. I ty má autopůjčovna ve své nabídce. Máte obavy ze skrytých poplatků? Ty nejsou na místě. Inzerované ceny jsou konečné. Nepřiplatíte si ani za dalšího řidiče. V nabídce navíc jsou dva tarify, a to levnější s limitem a o něco dražší bez limitů. Především si ale vyrazíte s opravdu pěkným fárem. Všechna nabízená vozidla jsou zánovní, a tudíž s nízkým počtem najetých kilometrů.

Kdy vám bude vozidlo přistaveno? A kdy ho potřebujete? Ten samý den? Žádný problém. Ani si pro něj nebudete muset nikam jet. Autopůjčovna vám ho v rámci pražského metra sama doveze. Volba je zkrátka jasná, nemyslíte?

Diskuze Vstoupit do diskuze
139 lidí právě čte
Autor článku

Marek Motyčák

Zobrazit další články