Somfy – chytrá domácnost a automatizace pro pohodlnější život

                   

S automatizací domácnosti, nebo i vaší chaty, vám může odpadnout mnoho starostí. Ať už jde o rozsvěcení světel při odchodu z domu, či zatahování rolet na večer. Funkcí a výhod je celá řada, pořídit si chytrou domácnost přitom v této době není složité.

Automatizace domácnosti

Díky moderním technologiím můžete vyřešit ovládání chytrých prvků v domácnosti jediným kliknutím. Ovládání světel, rolet a žaluzií, či třeba vrat a dveří – to vše zvládnete snadno. A nemusíte přitom být ani doma, ovládání je možné odkudkoli. Stačí přitom jen chytrá řídicí jednotka a vhodné vybavení do domácnosti. Somfy je přitom vylepšován každý rok, díky vývoji inovativních řešení. Získáte tak otevřenou, bezpečnou a rozšiřitelnou propojenou domácnost.

Snadné ovládání

Chytrou domácnost můžete ovládat různým způsobem, nabízí se hned tři. První z nich je chytré ovládání – tlačítka přímo na řídicí jednotce, či případně ovladače. Druhým způsobem je chytrá aplikace, domácnost tak můžete ovládat odkudkoli. Navíc můžete systém nechat vše ovládat automaticky, s využitím senzorů a časového programování. Kromě toho je navíc jednotka kompatibilní s hlasovým asistentem, domácnost lze tak ovládat klidně i bezdotykově.

Výhody chytré domácnosti

Automatizace domácnosti nabízí řadu výhod. Jednou z nich je rozhodně pohodlí – již se nemusíte starat o zhasínání světel při odchodu z domu, či zatahování rolet, když jdete spát. Navíc můžete svou domácnost ovládat a kontrolovat, i když jste třeba v práci. Automatizace umožňuje také úsporu energií a zvyšuje bezpečnost domova. Možností je celá řada. Na kovopolotovary.cz najdete potřebné vybavení, se kterým hravě zvládnete automatizaci své domácnosti.

Chytrá domácnost umožňuje komfortní ovládání, abyste si již nemuseli dělat starosti s každodenními úkony.

Diskuze Vstoupit do diskuze
83 lidí právě čte
Autor článku

Marek Motyčák

Zobrazit další články