Na zahradu umístil tajný poklop, jeho využití je skvělé

                   

Pokud rádi tvoříte nové věci a není vám cizí kutilství, můžete se pokusit vytvořit zajímavě řešení posezení pro vaše děti. Existuje mnoho důvodů, proč využít zahradu nebo dvůr k tomu si tam něco postavit. Vchod do sklepa, terasa nebo bazén jsou běžnými standardy.

Tajný vchod do země? Kdepak!

Nedávno internetem kolovaly fotografie jistého uživatele na Redditu, který zveřejnil dveře umístěné na zahradě, které ale nikam nevedly. Svůj důvod, proč jsou právě do země, ale mají.

iZdroj obrázku: Pixabay.com

Tento internetový uživatel viděl podobné výrobky k prodeji na internetu, ale řekl si, že bude určitě možné postavit je lépe, a ještě za lepší peníze, než nabízejí na různých webových stránkách. Rozhodl se tak postavit dveře pro svého synovce, sehnal si dřevo, nástroje potřebné k výrobě a pustil se do práce. Výsledek je fascinující.

Začal se základy, kterými byly rámy pískoviště. Vše musel nejdříve poctivě změřit, protože měl k dispozici jen tolik dřeva, kolik bylo skutečně potřeba. Nebyl tak prostor pro žádné chyby a až poté začal řezat desky. Vše také pečlivě zkoušel. Dvířka pískoviště udělal kloubová, aby dovnitř nevnikla žádná zvířata, která by tam mohla nechat trus.

Stačí dveře otevřít a uvidíte pískoviště s posezením

Poté se musel pořád ujišťovat, že sedadla dobře zapadají. Po nalakování a natření barvou přidělal také rukojeti a pískoviště vybavil dvířky, které pískoviště chrání. Po jeho otevření se vám naskytne skvělá podívaná, kromě pískoviště si děti mohou posedět na krásných lavicích. Rozhodně nebylo jednoduché tohle všechno vymyslet a vytvořit, ale výsledek je dokonalý a je to sen všech dětí.

Pokud máte doma šikovného muže a také prostor na zahradě, stojí za pokus toto skryté pískoviště vyrobit. Dřevo můžete sehnat za dobré peníze nebo od známých a nářadí si můžete také půjčit. Navíc každý do toho může vložit kousek sebe, a nakonec mohou pomoci i děti, které mohou na dřevo malovat. Společně tak strávíte nějaký čas a pískoviště vám může sloužit několik let.

Diskuze Vstoupit do diskuze
119 lidí právě čte
Autor článku

Marcela Libušná

Jako bývalá majitelka prosperujícího zahradnictví a bývalého zemědělského podniku, přináším na náš web unikátní kombinaci praxe a teorie. Mé bohaté znalosti transformují zahrady našich čtenářů do oáz plných života a krásy.

Zobrazit další články