Žena si vezme 16 ramínek na oblečení a vyrobí krásnou dekoraci sněhové vločky

                   

Jednoduchý návod na krásnou dekoraci sdílela jedna žena na sociálních sítích. Ihned se stala hitem, protože postup je jednoduchý a vznikne sněhová vločka, kterou si můžete vyzdobit dveře domu nebo garáže. Můžete si ji vyrobit společně s dětmi, ramínka seženete na mnoha místech i zdarma.

Plastová ramínka využijete nejen na oblečení

Na této dekoraci je opravdu úžasné, že nestojí mnoho peněz, a navíc ji vytvoříte snadno a rychle. Sousedé budou ohromeni vaší nápaditostí. Jestli se vám nyní do domu nehodí plastová bílá ramínka na oblečení, najdete využití jinde. Nevyhazujte žádné věci zbytečně, všechno se dá využít na něco jiného!

Na výrobu sněhových vloček budete potřebovat 16 bílých ramínek a také suché zipy, díky kterým budou ramínka držet u sebe a vytvoří tak obrazec vločky. Velikost si můžete vybrat, stejně jako materiál, ze kterého budou ramínka. Důležité je, aby na jednu vločku byla velikosti ramínek stejná. Můžete si tak vytvořit spoustu různých velikostí a díky malým si ozdobit i okna v domě.

Nejdříve si vločku poskládejte. K tomu budete potřebovat velký stůl, nebo vločku vytvořte na podlaze. Dvě ramínka dejte vedle sebe spodním lemem. To samé udělejte i s ostatními páry. Na fotografiích názorně vidíte, jak postupovat.

iZdroj obrázku: Pixabay.com

Osm ramínek stačí na spodní vrstvu, zbytek tvoří horní

Každá vločka budete vypadat v závislosti na tom, jaká ramínka použijete. Žádná vločka není stejná. Horní vrstvu musíte vytvořit tak, aby spodní linie prošla dvojicí háčků ze spodní vrstvy. Nyní budete potřebovat stahovací pásky nebo suché zipy. Nejdříve pásky moc neutahujte, počkejte si, až spojíte všechny části a poté postupně utahujte, ať vznikne jednotný tvar. Nejdříve spojte vnější části ramínek, a poté se vrhněte na spodní.

Až když budete spokojeni s výsledným tvarem, pásky pořádně utáhněte. Zipy si můžete přizpůsobit i poté, co máte vločky hotové. Můžete je nastříkat jinou barvou, přidat třpytivé lepidlo nebo ozdobit podle vlastní fantazie.

Diskuze Vstoupit do diskuze
55 lidí právě čte
Autor článku

Marcela Libušná

Jako bývalá majitelka prosperujícího zahradnictví a bývalého zemědělského podniku, přináším na náš web unikátní kombinaci praxe a teorie. Mé bohaté znalosti transformují zahrady našich čtenářů do oáz plných života a krásy.

Zobrazit další články