Dívka nabídla svému bratrovi pronájem části svého domu. Měla však pohoršlivá pravidla

                   

Rodinné vztahy jsou někdy velmi složité. A když se jedná o majetek nebo peníze, může to být skutečně ošklivé, a to i mezi sourozenci. Tento muž o tom ví své, protože jeho sestra skutečně nejednala hezky.

Udržet si dobré rodinné vztahy je poměrně těžké, když se jedna ze stran nechová férově. Dívka nabídla svému mladšímu bratrovi, aby si pronajal polovinu jejího domu, ale vznesla takové požadavky, že chlapec zuřil. Ukázalo se, že chtěla, aby příbuzný nejen platil nájem, ale také aby sloužil jako sluha.

Zajímavé rodinné vztahy

Muž s přezdívkou Sinnivar se podělil o příběh své hádky se sestrou a zároveň se svými rodiči. Chlapcova starší sestra ho pozvala, aby se přestěhoval do jejího domu jako nájemce, a myšlenka se mu zprvu zdála přitažlivá. „Má pěkný dům a nájemné asi nemělo být vysoké.“ Z toho důvodu o tom vážně přemýšlel a požádal ji, aby mu řekla všechny detaily o tom, jak si jejich spolubydlení představuje.

iZdroj obrázku: Pixabay

Myslel si samozřejmě, že půjde o upřesnění výše nájmu, účtů za elektřinu nebo platby za internet. Ale než mu řekla, kolik by ho to všechno stálo, dívka mu poslala seznam pravidel, která musel dodržovat, aby se mohl stát jejím nájemníkem. A právě tato šílená pravidla ho velmi rychle pobouřila a rozzuřila.

Šokující pravidla pro nájemníka, který je vlastním bratrem

Ukázalo se, že chlapec nebude moci jíst ani pít ve svém pokoji, pokud se nejedná o balenou vodu. Nepořádek tam také není povolen, trvalé přenocování mimo dům je zakázáno. Sestra také řekla Sinnivarovi, že nebude schopen si přivést přátele bez jejího svolení. Kromě zákazů měl muž také několik povinností. Úklid domu, venčení psa a vaření. Stejně tak musel fungovat jako řidič, pokud potřebovala jet na nákup.

iZdroj obrázku: Pixabay

Po přečtení si myslel, že si sestra dělá legraci. Vzhledem k tomu, že sám studoval práva, rozhodl se jí dát jasné důkazy o tom, že tohle po svém nájemníkovi požadovat nemůže. Ukázal jí několik zákonů, které dokazují, že její nároky vůči němu jsou nezákonné. Jelikož bude oficiálním pronajímatelem, potřebujete vědět, jaké chování je nezákonné. Souhlasil s tím, že bude udržovat pořádek a platit nájem, ale nic víc. Poté přestala sestra s bratrem zcela komunikovat a jejich vztah se naprosto rozpadl.

Diskuze Vstoupit do diskuze
54 lidí právě čte
Autor článku

Marcela Libušná

Jako bývalá majitelka prosperujícího zahradnictví a bývalého zemědělského podniku, přináším na náš web unikátní kombinaci praxe a teorie. Mé bohaté znalosti transformují zahrady našich čtenářů do oáz plných života a krásy.

Zobrazit další články