Důchodce koupil starý zchátralý autobus a proměnil ho v nádhernou pojízdnou chatu

                   

Důchodový věk, kdy nemusíte chodit do práce a v zásadě si můžete dělat naprosto cokoliv, přináší mnoho různých možností. Jasným důkazem je i starší pán, který na nic nečekal a splnil si svůj sen o pohádkovém bydlení v chatě. A tu chatu si dokonce sám vytvořil přestavěním starého rezavějícího autobusu. Dokonce se mu povedlo vytvořit nádherný interiér. Právem se tak dá považovat za člověka, který si užívá každý den.

Splnil si svůj sen

Když Flint vyrazil na turné s půjčeným starým autobusem a vrátil se zpátky po dvou měsících, měl jasno. Ten stařičký autobus má takové kouzlo, že se ho nechce jen tak vzdát. Nabídl páru, od kterého si autobus půjčil, že ho koupí. Jenže oni mu ho dokonce rovnou darovali. To byl první dílek do skládanky, která vytvořila bydlení snů. Flint si tak starý autobus ponechal a hned měl vizi, jak ho promění. Přeci jenom na brázdění silnic tento rezavějící stroj z roku 1952 již rozhodně nebyl. Přesto však existoval způsob, jak ještě může skvěle posloužit.

Renovace starého autobusu

Zbývalo tak vymyslet, jak starý autobus renovovat. Uvnitř bylo všechno již poměrně rozpadlé. Zároveň však zde bylo docela dost místa pro vytvoření útulného bydlení. Flint se tak pustil do skutečně rozsáhlé renovace. Využíval především své dovednosti, zkušenosti a léta nastřádané nápady, aby vdechl nový život tomuto starému autobusu.

Proměna v chatku se velmi povedla

Flint, kterému je 70 let, nezahálel a renovaci autobusu dotáhl do zdárného konce. Povedlo se mu tak vytvořit úžasný koncept. Dovnitř se totiž vešlo všechno potřebné. Bydlení v autobusu se tak v zásadě příliš neliší od obyčejného menšího bytu. Má však své jedinečné kouzlo.

Na míru vyráběné prvky a jejich elegantní a důmyslné propojení totiž vytváří něco, co si zkrátka běžně nekoupíte. Flint tak vytvořil hotové umělecké dílo na kolech, které se proměnilo v nádherný domov. A protože jde v podstatě o takový malý domeček, práce zde nikdy nekončí a vždy se najde něco, co je potřeba vyspravit nebo vylepšit.

Originální rustikální kouzlo a útulný pocit

Když vstoupíte do tohoto přetvořeného autobusu, získáte pocit, že jste se ocitli v útulném domku hobita. Krásné dřevěné prvky, krbová kamna a to vše pečlivě využívá každý centimetr prostoru. Při výrobě tohoto autobusu by jistě nikoho nenapadlo, jak jednou skončí.

Diskuze Vstoupit do diskuze
84 lidí právě čte
Autor článku

Marcela Libušná

Jako bývalá majitelka prosperujícího zahradnictví a bývalého zemědělského podniku, přináším na náš web unikátní kombinaci praxe a teorie. Mé bohaté znalosti transformují zahrady našich čtenářů do oáz plných života a krásy.

Zobrazit další články