Dům byl prázdný od 50. let, co se našlo uvnitř je fenomenální

                   

Opuštěný dům se nachází snad v každém městě a bohužel ne jeden. Některé domy začnou využívat lidé žijící na ulicích k přespání. A z kdysi krásných domů se tak mohou stát domy hrůzy. To ale není případ domu, o kterém si dnes budeme vyprávět. Tento zchátralý dům se nachází v kanadském Ontariu. Objevil jej jeden průzkumník, který si prohlídku domu zvěčnil fotografiemi. Nábytek i ostatní věci jsou zde samozřejmě z první poloviny minulého století, takže vstoupit do tohoto domu bylo jakou použít stroj času. pojďte s námi na procházku starým, ale zachovalým domem.

Vnitřek lékárničky

Zajímavé je nejen to, že vnitřní část lékárničky se zachovala poměrně dobře, ale také to, že většina značek léků nalezených uvnitř stále existuje. Taktéž holící potřeby používané mužem v domě byly nalezené ve velmi dobrém stavu. Nicméně dnes už by je asi nikdo použít nechtěl. Kromě toho byl v domě nalezen také starý parfém. Ačkoli by nás všechny jistě zajímalo, jak voní, vyzkoušet si to bohužel nemůžeme.

Vzhůru do prvního patra

Nahoře jsou snad v každé místnosti polštáře a hromady knih. V obrovském množství. K nalezení jsou zde knihy o závislosti, Ježíši, válce, stejně jako spousta novin a časopisů. Bývalí majitelé zřejmě velmi rádi četli. Nalezeny byly také ručně psané dopisy, což je dnes už něčím, co se tak snadno nevidí. Obsah dopisů nám bohužel zůstal utajen.

Průzkum domu

V domě se nachází spousta dalších místností:

  • V jedné z nich stojí zaprášený klavír.
  • Pokoj, který je obložený hromádkami knih (fotograf, který pořizoval fotografie tohoto malého pokoje si postěžoval, že nebylo téměř možné pořídit snímek kvůli spoustě knih).
  • V jednom z dalších pokojů se nachází velice zachovalá vitrína, která uvnitř ukrývá malé postavičky čínských koček, sklenice a šálky na čaj s květinovým motivem.

Nejpoškozenější pokoj v domě

Nejhůře vypadající je bohužel obývací pokoj. Všimněte si kytary na konferenčním stole a starého gramofonu.

Diskuze Vstoupit do diskuze
122 lidí právě čte
Autor článku

Marcela Libušná

Jako bývalá majitelka prosperujícího zahradnictví a bývalého zemědělského podniku, přináším na náš web unikátní kombinaci praxe a teorie. Mé bohaté znalosti transformují zahrady našich čtenářů do oáz plných života a krásy.

Zobrazit další články