Kočka může ochránit prostředí, v němž žije, před negativní energií

                   

Kočky jsou zvláštní tvorové s velmi rozvážnou povahou, kteří byli často spojováni s mystikou a paranormálními schopnostmi. Přítomnost kočky ve vašem domově může na něj mít velmi příznivý vliv. Zvlášť pokud má správnou barvu srsti.

Kočky domácí jsou jedním z nejčastějších mazlíčků, kteří jsou chování v domácnostech po celém světě. Jejich přítomnost v obydlí se projevuje nejen na vlastních pocitech majitele, ale také všech ostatních obyvatel. Kočky mají prokazatelně velmi pozitivní vliv na prostředí, v němž žijí. To pak chrání před negativní energií, kterou odrážejí díky své auře, a to i v novém obydlí, do něhož jste se právě přestěhovali. Chcete-li se rychle přizpůsobit novému prostředí, nebo vyčistit domov od negativní energie, pořiďte si kočku. Velmi důležitá je v tomto případě také barva její srsti.

iZdroj obrázku: Pixabay

Esoterické a astrální schopnosti koček

Příbytek, v němž trvale žije kočka, bývá klidný a velmi příjemný, což je dáno především jejich ochrannými schopnostmi. Jejich komunikace s astrálními bytostmi a vnímání nadpozemských jevů vám pomůže vyhnat z domova zlé duchy, kteří se v něm usídlili, ale také odvrátit, byť nechtěné, kletby okolí.

Kočky a zlí duchové

Usídlí-li se ve vaší domácnosti zlý duch, kočka je schopná tuto skutečnost vycítit a ducha vyhnat či absorbovat. Obvykle má kočka v takových případech tendenci se neustále dívat do stejného bodu nebo sedět na jednom místě – pokud u svého mazlíčka pozorujete takové chování, pravděpodobně přítomnost zlého ducha vycítil. Můžete své kočce také pomoci zbavit se ho, a to buď prováděním očistných rituálů nebo modlením. Ideální je zapálit větvičku pelyňku v místě, kam pohled kočky směřuje.

Kočky a kletby

Váš šťastný a spokojený život může být pro lidi ve vašem okolí, kteří se sami potýkají s problémy, nepříjemný na pohled a může v nich vyvolávat závist i přesto, že vás mají rádi. Takto smýšlející lidé pak mohou i nechtěně vyslovit kletbu, která způsobí, že se vám život začne hroutit. Pokud začnete mít pocit, že se váš život začíná najednou ubírat nesprávným směrem, berte si kočku více k sobě – hlaďte ji od hlavy až po konec ocasu, hrajte si s ní, mazlete se – pomůže vám se zbavit negativní energie, která z kletby plyne.

Co znamená barva srsti u kočky

Každý druh i barva srsti kočky má trochu jiné schopnosti. Vybíráte-li si koťátko, můžete se rozhodovat podle následujících charakteristik.

Černé kočky

Kočky s černou srstí jsou velmi mocné, pomáhají svým majitelům zbavovat se nemocí a dodávají jim moudrost, racionalitu a rozhled. Jejich hlavní předností je schopnost absorbovat negativní energii v jakékoliv podobě, pokud si tedy pořídíte černou kočku (i přes možnou pověrčivost), bude se vám neštěstí vyhýbat obloukem.

iZdroj obrázku: Pixabay

Rezavé kočky, siamské kočky a kočky se srstí v odstínu želvoviny

Má-li srst vaší kočky rudý nebo rezavý nádech, jedná se o zvířata nesoucí v sobě sílu slunce. Tyto kočky jsou schopny zlepšit především vaši finanční situaci. Pokud odstín srsti směřuje až do želvovinové barvy, takové kočky vám mohou zajistit dlouhověkost. Želvovinové kočky byly v různých kulturách velmi často uctívány. Obdobně působí také siamské kočky s typickými nažloutlými odstíny, které do rodiny obvykle přináší radost a energii.

Kočky se srstí v odstínu šedé, modré nebo žlutavě šedé

Tmavší stříbřité tóny srsti u kočky ovlivňují především vaši emocionální rovnováhu. Kočky s touto barevností mají schopnost vás uklidnit a vnést do vašeho života štěstí a radost.

Bílé kočky

Kočky s bílou srstí mají především léčivé schopnosti, proto také chrání své majitele a další členy domácnosti před různými neduhy. Bílé kočky v sobě nesou energii měsíce a mohou také přinášet štěstí.

iZdroj obrázku: Pixabay

Kočky se srstí ve vícebarevných odstínech

V tomto případě se může jednat o tyto odstíny:

  • calico – tříbarevné kočky obvykle domácnosti chrání před negativní energií a nebezpečím, jelikož mají na své srsti všechny tři základní barvy, jsou považovány za portál do astrální dimenze a zajistí štěstí a bohatství
  • dvoubarevné skvrny – mohou být kombinací rezavé a bílé, černé a bílé nebo šedé a bílé, do domácnosti přináší především schopnost jasného uvažování a vyčistí ji od škůdců
  • pruhované kočky – jsou především zdrojem pozitivní energie a chrání před stresem
Diskuze Vstoupit do diskuze
142 lidí právě čte
Autor článku

Marcela Libušná

Jako bývalá majitelka prosperujícího zahradnictví a bývalého zemědělského podniku, přináším na náš web unikátní kombinaci praxe a teorie. Mé bohaté znalosti transformují zahrady našich čtenářů do oáz plných života a krásy.

Zobrazit další články