Kočky skutečně chrání domov před negativitou a špatnou energií, tvrdí esoterici

                   

Kočky jsou úžasná a tajemná stvoření. O jejich duševních schopnostech toho není zatím příliš známo, ale podle některých esoteriků mohou ochránit svůj domov před negativní energií.

Kočky jsou v domácnostech i na internetu velmi populární, protože jsou vtipné a rozkošné, ale existuje i hlubší důvod, proč cítíme takovou lásku k těmto chlupatým kuličkám. Koneckonců, naši předkové dlouho věřili, že kočky nejsou jen roztomilá domácí zvířata, ale také obránci domu. Někteří se dokonce domnívají, že fungují jako přechod mezi naším světem a podsvětím.

Psi mohou účinně odradit vetřelce, ale kočky plní doma mnohem důležitější úkol. Chrání dům před jinými typy nezvaných hostů. Teorií se kolem těchto malých, chlupatých mazlíků nachází skutečně hodně, ale kupodivu si nijak neodporují. Všichni, kdo věří v esoteriku, se domnívají, že kočky jsou úžasnými bytostmi, které dokáží absorbovat negativní energii a vše kolem toho.

Kočky a negativní energie

Vzpomeňte si na dobu, kdy jste si všimli, že vaše kočka upřeně hledí na fiktivní prázdný prostor nebo tráví podezřelé množství času poblíž jednoho konkrétního místa v domě. Starověcí filozofové a vědci vždy věřili, že kočky jsou citlivé na koncentrované množství negativní energie a snaží se chránit vás a váš domov před možnými zlými duchy, kteří by vám teoreticky mohli ublížit.

iZdroj obrázku: Pixabay

Podle esoteriků je to proto, že kočky mají jedinečně silnou auru, známou také jako astrální síla, jejímž cílem je odrážet negativní energii. Možná tato negativní energie zůstala, protože jste nežili ve svém současném domě nebo jste nepřišli z jeho okolí. Kočka je poslední obrannou linií pro vás a vše blízké. Snaží se chytit zlého ducha v jeho silném energetickém poli a vytlačit ho z domu, jak říkají esoterici.

Co dělat, když si všimnete podivného chování?

Pokud si všimnete, že se záměrně někde zdržuje nebo zírá na něco, co vy nevidíte, nerušte ji. Kočky jsou schopny rozlišit záměry astrálních bytostí a mohou sledovat zdroj negativní energie ve snaze ji zničit. Proto je často naším zvykem pustit do domu nejprve kočku, než překročíme jeho práh. Tímto způsobem naléháme na kočku, aby očistila náš nový domov od negativní energie, která zbyla po předchozích obyvatelích.

Způsoby řešení negativních energií

Existuje mnoho způsobů, jak můžete své kočce pomoci zahnat zlé duchy z vašeho domova. Pokud má vaše kočka zájem o konkrétní místo v domě, můžete tam přečíst modlitbu a provést očistný rituál podle vašeho výběru. Později uvidíte, zda se váš milovaný obránce bude na toto místo vracet znovu a znovu, nebo ne. Pokud ne, pak jste si s očistným rituálem poradili a negativní energie je pryč.

iZdroj obrázku: Pixabay

Stejně jako talismany a náhrdelníky, které se nosí v mnoha kulturách po celém světě, musíte mít kočku, abyste se ochránili před pronásledováním temnými bytostmi. Správným způsobem je nabít kočku pozitivní energií a silou. Ideální je použít levou ruku k jemnému pohlazení krku, zatímco pravou rukou budete hladit její ocas. To vám umožní udržovat plný kontakt s kočkou a maximálně využít její ochrannou moc.

Diskuze Vstoupit do diskuze
69 lidí právě čte
Autor článku

Marcela Libušná

Jako bývalá majitelka prosperujícího zahradnictví a bývalého zemědělského podniku, přináším na náš web unikátní kombinaci praxe a teorie. Mé bohaté znalosti transformují zahrady našich čtenářů do oáz plných života a krásy.

Zobrazit další články