Koupil starý autobus a přeměnil ho na úžasný obytný vůz

                   

Spousta starých dopravních prostředků jednoduše skončí sešrotováním. Je to ale škoda, protože – jak už ukázala spousta lidí – z těchto dopravních prostředků lze postavit něco úžasného! V mnohých městech se například můžete projet zrekonstruovanými starými tramvajemi, nebo dokonce parním vlakem. Avšak to, jak byl přeměněn tento starý autobus, je něco opravdu výjimečného. Za takový domov se nemusí vůbec stydět!

Obytný vůz

iZdroj obrázku: Pixabay.com

Pokud rádi cestujete a chcete vidět spoustu míst za krátkou dobu, pak už jste jistě zvažovali půjčení nebo pořízení vlastního obytného vozu. Díky tomuto autu totiž nemusíte neustále vybalovat a balit své věci nebo třeba stavět stan. Je to jednoduché, i když pravda, počáteční investice může být nemalá. Obzvláště, když se rozhodnete pro luxusní karavan. Cestování s ním je mnohem pohodlnější, než ubytování v některých hotelech!

Splnil si svůj sen

No a jeden muž se rozhodl tento svůj sen si splnit. Koupil si starý dvoupatrový autobus a rozhodl jej přeměnit na něco, s čím by mohl cestovat po světě. Celé to zdokumentoval a výsledek je ohromující. Dokonce i lidé v některých bytech mu mohou závidět, protože tento domov na kolech je opravdu skvěle vybavený. Majitel si musel na svůj vůz vynaložit velké úsilí, ale rozhodně se mu to vyplatilo!

Čím se může obytný dům pochlubit?

Tento obytný dům je vytvořen jako plnohodnotný byt. Nejen, že v něm najdete takové věci, jako je pohodlná pohovka, ale navíc má ještě:

  • luxusní ložnici s obrovskou manželskou postelí,
  • vanu, kterou by mohli závidět leckteří lidé.

To vše z jednoho starého autobusu. Na začátku byl autobus prázdný a zašlý. Po rekonstrukci se z něj stal moderní, luxusní a velice krásný obytný dům. Není nad to, když někdo umí zrealizovat své plány přesně podle toho, jak si usmyslí. A tento obytný vůz je samozřejmě pojízdný.

Diskuze Vstoupit do diskuze
62 lidí právě čte
Autor článku

Marcela Libušná

Jako bývalá majitelka prosperujícího zahradnictví a bývalého zemědělského podniku, přináším na náš web unikátní kombinaci praxe a teorie. Mé bohaté znalosti transformují zahrady našich čtenářů do oáz plných života a krásy.

Zobrazit další články