Malá chatka postavená otcem a synem o rozloze 18 metrů čtverečních má vše potřebné k životu

                   

Malá chatka o rozloze 200 čtverečních stop (18 metrů čtverečních) má vše, co by člověk mohl jen potřebovat. Christian a Eric Hoffmanovi jsou malým týmem otce a syna, kteří vytvořili a postavili tuto malou, roztomilou chatku. Velkou výhodou přitom je, že ji můžete celou zvednout, naložit a přesunout na jiné místo. Potřebujete přitom jen velmi malý pozemek a přitom můžete získat jedinečný prostor pro dovolené a odpočinek.

Potřebujete přitom jen velmi malý pozemek a přitom můžete získat jedinečný prostor pro dovolené a odpočinek.

Nachází se tam

  • kuchyně
  • obývací pokoj
  • koupelna s toaletou
  • podkroví určené pro ložnici

Nádherný otevřený prostor

Tato chatka bude jistě jedna z nejkrásnějších, jaké jste kdy viděli. Na pouhých 18 metrech čtverečních se nachází úplně všechno, co pro běžný život potřebujete. Celý prostor je přitom kompletně otevřený, takže budova vypadá mnohem větší, než ve skutečnosti je. Celodřevěný interiér a mramorové desky jsou příjemným nádechem a rustikálnímu vzhledu dodávají trochu elegance. V Americe můžete podobné kabiny běžně najít na prodej, a to zhruba za 30 tisíc dolarů (přes 600 tisíc korun).

Praktické využití každého metru

Kuchyň je vybavena propanovým sporákem a nerezovým dřezem. Hned nad ní se nachází podkroví, do kterého se pohodlně vejde manželská postel a ještě zbyde prostor okolo na drobnější nábytek, knihy apod. V koupelně se nachází vestavěné skříně, do kterých snadno naskládáte vše potřebné. Ručníky, šampony a další předměty.

Pro obývák zbyla prakticky polovina celého domku, takže bude dost velký na to, abyste si v něm připadali jako v klasickém velkém domě. Malou nevýhodou je nedostatek soukromí, ale v bytě o rozloze 18 metrů čtverečních také příliš soukromí mít nebudete. Tyto chatky jsou dokonalé pro singles nebo bezdětné páry, které si tam mohou užít příjemně strávený čas během dovolené. Jistě by tam ale šlo žít i celoročně, s použitím elektrických přímotopů.

Diskuze Vstoupit do diskuze
113 lidí právě čte
Autor článku

Marcela Libušná

Jako bývalá majitelka prosperujícího zahradnictví a bývalého zemědělského podniku, přináším na náš web unikátní kombinaci praxe a teorie. Mé bohaté znalosti transformují zahrady našich čtenářů do oáz plných života a krásy.

Zobrazit další články