Muž si před domem postavil malou garáž, důvod je geniální

                   

Občas se na internetu setkáte s výtvorem, který vás nutí přemýšlet a ptát se: proč mě to nenapadlo dřív? Přesně to jsme si pomysleli, když jsme viděli tuto speciální mini garáž, kterou si muž z Anglie postavil na svém dvoře. Zpočátku to nevypadá tak zvláštně. Ale když se podíváte dovnitř, změníte hned názor. Jde o krásnou a efektivní garáž, kterou si doma může postavit téměř každý. Využijte extra prostor na své zahradě nebo dvorku k účinnému uložení velkých a neskladných předmětů.

Speciální kůlna

V novinách se muž dočetl, že v jeho sousedství bylo ukradeno hodně kol. Samozřejmě nechtěl, aby se to stalo i jeho vlastním kolům, protože nákup nových kol stojí obrovské množství peněz. Navíc samozřejmě nikdo nechce, aby mu byl odcizen majetek. Místo toho tedy muž investoval do několika stavebních materiálů a poté postavil tento speciální přístřešek. Díky posuvnému systému může vnitřek garáže skutečně vyklouznout, což je velice praktické!

Všechna rodinná kola se vejdou dovnitř a garáž je udrží v suchu a bezpečí nejen před nepříznivým počasím, ale také před zloději. Muž přitom věnoval hodně úsilí tomu, aby byl přístřešek ideální pro kola i jejich příslušenství, jako jsou helmy, zámky a nepromokavá bunda či pláštěnka. Tohle ale samozřejmě není jediná šance, jak ji využít. Lidé si staví podobné přístavky z mnoha důvodů. Jako:

  • garáž na motorku,
  • samostatnou kůlnu na sekačku, pilu a další náčiní.
iZdroj obrázku: Imgur / John Newmans

Úžasně kompaktní

Muž postavil tuto důmyslnou stavbu za méně než týden. Nejen to, ale ještě přidal něco navíc. Na střechu malé stavby umístil speciální trávník, který brání úniku tepla z garáže. V případě deště bude trávník absorbovat veškerou přebytečnou vodu na střeše mini garáže. Tímto způsobem zůstanou kola uvnitř kůlny vždy suchá a v relativním teple. Muž také připevnil několik háků na stěny. Právě tam může kdykoli umístit nejrůznější cyklistické vybavení.

Jednoduché DIY

Ačkoli tento Angličan nikdy nikde nevysvětlil, jak budovu postavil, jiní to velmi rádi udělali. Na internetu najdete mnoho videí či fotografií, kde lidé vysvětlují celý postup, a to docela podrobně. V zadní části své zahrady nebo před domem na dvorku si můžete postavit takto kompaktní kůlnu i vy.

iZdroj obrázku: Imgur / John Newmans

Tuto stavbu si pochopitelně můžete koupit i hotovou, ale ta vás vyjde hodně draho. Na domácí výrobu přitom budete potřebovat jen nějaká prkna, panty, šrouby, spojovací materiál a na střechu je ideální plech. Dejte tomu pár dní péče a najděte si jednoduchý návod online.

Diskuze Vstoupit do diskuze
100 lidí právě čte
Autor článku

Marcela Libušná

Jako bývalá majitelka prosperujícího zahradnictví a bývalého zemědělského podniku, přináším na náš web unikátní kombinaci praxe a teorie. Mé bohaté znalosti transformují zahrady našich čtenářů do oáz plných života a krásy.

Zobrazit další články