Na bleším trhu koupila starou, zanedbanou komodu. Zrenovovala ji na originální kousek

                   

Paní Larissu při sousedově garážové výprodeji zaujala stará komoda. Zajímavá komoda byla ale hodně poničená. Úchytky zásuvek chyběly a lak se už odlupoval. To ale paní Larisse vůbec nevadilo. Komoda byla pro souseda pouhým haraburdím, kterého se rád zbavil. Paní Larissa ale na první pohled viděla skrytý potenciál komody a rozhodla se, že si ji sama zrenovuje.

Když se chce, všechno jde

Komoda byla pro paní Larissu skvělou příležitostí, jak se kutilsky vyřádit. Jen díky jejímu odhodlání a tvrdé práci se jí podařilo starou komodu skvěle zrenovovat a proměnit ji k nepoznání. Podívejte se, jak probíhala přeměna staré komody.

Krok za krokem k originálnímu kusu nábytku

Paní Larisa si komodu od svého souseda pořídila velmi levně. Ušetřené náklady za koupi tak mohla investovat do renovace.

Nátěr na přední straně komody byl popraskaný a odlupoval se. Bylo tedy nutné ho strhnout. Paní Larissa nechala na postiženém místě přes noc vlhký ručník. Díky tomuto triku mohla lehce odloupnout zbytky nátěru

Bylo nutné restaurovat také dřevo – paní Larissa ho opatrně zbrousila

Pak odstranila dekorativní kroužek a nanesla základní vrstvu nátěru

Lepenku použila jako šablonu a načrtla si na ni svůj design. Na každou zásuvku musela pečlivě načrtnout design. Už víte, co by to mohlo být? Napovíme vám, Larissa si vyrobila slavný autobus Volkswagen!

Zásuvky natřela svou oblíbenou modrou barvou a přes internet si objednala krásný kovový znak Volkswagenu. Rohožky slouží jako rukojeti, aby bylo možné otvírat šuplíky.

Výsledek je naprosto dokonalý

Larisse se podařilo všechno skvěle sladit. Světle modrá barva a chromovaná ozdoba tvoří dokonalou kombinaci. Těžko lze uvěřit, jak tato komoda vypadala dřív, než se dostala do rukou této talentované ženy. Její kreativita nezná mezí! Larissa se navíc rozhodla zrenovovanou komodu prodat a peníze věnovala na charitu.

Diskuze Vstoupit do diskuze
74 lidí právě čte
Autor článku

Marcela Libušná

Jako bývalá majitelka prosperujícího zahradnictví a bývalého zemědělského podniku, přináším na náš web unikátní kombinaci praxe a teorie. Mé bohaté znalosti transformují zahrady našich čtenářů do oáz plných života a krásy.

Zobrazit další články