Obyčejný dům nevypadá, že má hodnotu 41 milionu korun, dokud se nepodíváte dovnitř

                   

Tento dům zvenku absolutně nevypadá na to, že by měl mít hodnotu 1,8 milionu dolarů. Pokud ho uvidíte zvenčí, řeknete si, že je to barabizna určená k brzké demolici. Je to neuvěřitelné, ale není tomu tak! V případě, že nahlédnete do vnitřních prostor a zahrady, zjistíte, že je to úplný luxus.

200 let starý

Tento dům byste nalezli v New Orleans. Pochází z počátku 19. století, je tedy více jak 200 let starý a podle jeho vnějšího vzhledu vypadá, že se každou chvilku rozpadne. Pokud však otevřete vchodové dveře a vstoupíte dovnitř, záhy se kolem vás objeví naprostý luxus. Uvnitř se ukrývají krásně zdobené místnosti a poklady, ze kterých na vás dýchne historie. Pokud by vám někdo řekl, že v něm bydlela nějaká slavná celebrita, rozhodně byste tomu uvěřili. A opravdu! V tomto domě bydlel slavný zpěvák a skladatel Lenny Kravitz.

iZdroj obrázku: Old House Retails, Marie Smith

Design podle Lennyho

Lenny Kravitz tento dům zakoupil jako prázdný a zchátralý. Dokázal mu však vdechnout nový život. Dům je velmi prostorný a je navržen v rustikálním stylu. Téměř celé přízemní patro zabírá velice prostorný obývací pokoj, který je propojený s kuchyňským koutem. V kuchyni nalezneme kuchyňskou linku, která je tvořena masivními mramorovými deskami.

iZdroj obrázku: Old House Retails, Marie Smith

Obývací pokoj, co se týče nábytku, je zařízen velmi jednoduše, nalézá se v něm pouze:

  • kožená sedací souprava se stolkem
  • stůl se šesti židlemi
  • truhla.

Vše je doplněno doplňky ladícími k interiéru.

Z přízemí se dá projít rovnou na uzavřený dvorek, kde se nachází kulatý stolek s polstrovanými křesílky. Okolí je doplněno zelení.

iZdroj obrázku: Old House Retails, Marie Smith

Koupelna

V koupelně nalezneme opět mramorové desky. Nábytek je vyrobený z masivního dřeva, v tmavě hnědé barvě.

Ložnice

Točité schodiště vedoucí z obýváku vás dovede do druhého patra, které je po celém obvodu lemováno kovaným zábradlím. V tomto prostoru se nachází ložnice, která je doplněna dlouhými závěsy v šedé barvě.

Celé toto bydlení je uděláno v jednoduchém stylu, bez zbytečností, a přitom je naprosto luxusní. Líbilo by se vám žít v tomto domě?

Diskuze Vstoupit do diskuze
59 lidí právě čte
Autor článku

Marcela Libušná

Jako bývalá majitelka prosperujícího zahradnictví a bývalého zemědělského podniku, přináším na náš web unikátní kombinaci praxe a teorie. Mé bohaté znalosti transformují zahrady našich čtenářů do oáz plných života a krásy.

Zobrazit další články