Ošklivý přepravní kontejner zvenku, moderní bydlení uvnitř

                   

Kdybychom vám zvenku ukázali tento přepravní kontejner a řekli, že v něm musíte bydlet, asi byste se bránili zuby nehty. Zřejmě ani ten nejzoufalejší zloděj by se dovnitř tohoto kontejneru nepodíval, i když již zvenku je patrné, že je určený k bydlení. Avšak znáte ten příběh o ošklivém kačátku? Tak právě takový je tento kontejner. Ošklivý zvenku, ale svou skutečnou krásu skrývá uvnitř. Po procházce po obytném přepravním kontejneru byste možná změnili názor a rozhodli se v něm bydlet.

Nenechte se odradit vzhledem

Stejně jako když potkáte nového člověka, neměli byste se hned nechat ovlivnit prvním dojmem. Ten získáváme zejména podle toho, jak daná osoba vypadá. Skutečné bohatství se přece nachází uvnitř.

iZdroj fotografie: Imgur.com / Krystoph Bener

A tak i dům, který zvenku vypadá nepěkně, jako obydlí těch nejchudších lidí na světě, může uvnitř ukrývat moderní skvosty. Pokud si pořádně prohlédnete fotografie, nebudete věřit, že to může být pravda. Ale je tomu skutečně tak!

iZdroj fotografie: Imgur.com / Krystoph Bener

Dílo designéra

Když vstoupíte dovnitř, uvidíte, že funkčnost se zde setkává s uměleckým stylem. A to je to, co spoustě „normálních“ domů a bytů chybí. Navenek to možná nevypadá nijak efektně, ale to, co na exteriéru chybí, doplňuje právě interiér.

iZdroj fotografie: Imgur.com / Krystoph Bener

Při pohledu do interiéru budete opravdu ohromeni

  • Moderní kuchyně, kterou se nemůže pochlubit jen tak někdo
  • Nádherná prosklená terasa
  • Krásné naleštěné podlahy
  • Prostorné bydlení

Nesuďte knihu dle obalu

V takovém případě se nenechte oklamat zvenčí. Toto je dům, který stojí za druhý pohled.A kde se takový dům nachází a proč vlastně někoho napadlo vytvořit si z něj obydlí? Jako přístavní město má Savannah spoustu zastaralých přepravních kontejnerů.

iZdroj fotografie: Imgur.com / Krystoph Bener

Umělec Julio Garcia přemístil dva z těchto kontejnerů, aby vytvořil své sídlo a studio v lesích Savannah. Takže to, co vypadá jako odpadní kontejner, je ve skutečnosti dílo proslulého designéra.

Diskuze Vstoupit do diskuze
144 lidí právě čte
Autor článku

Marcela Libušná

Jako bývalá majitelka prosperujícího zahradnictví a bývalého zemědělského podniku, přináším na náš web unikátní kombinaci praxe a teorie. Mé bohaté znalosti transformují zahrady našich čtenářů do oáz plných života a krásy.

Zobrazit další články