Pár si koupil karavan v roce 1953 a takto vypadá o 60 let později

                   

Celé dlouhé roky stál tento starý, žlutý karavan na poli. Nikdo si ho nevšímal, naprosto ignorován okolím, zapomenut bez sebemenšího povšimnutí. Koneckonců, komu by také stál za zmínku, vždyť uvnitř mohl být prázdný nebo naopak plný haraburdí, prachu, rozbitého nábytku a určitě i nějakých nepříjemných, malých nohatých osadníků. Alespoň tak se to zdálo na první pohled. Když se ale konečně dočkal něčí zvědavosti, dotyčný zůstal v šoku.

Zvenku jiný než zevnitř

To, co se skrývalo uvnitř karavanu, bylo nad veškerá očekávání. Přestože vybavení bylo dost retro, kouzlo, roztomilost a funkčnost celého karavanu překvapila všechny, kdo se rozhodli nahlédnout. Ukázalo se, že se nejednalo o zapomenutý karavan, někdo o něj skutečně s láskou pečoval a dodal mu vše potřebné k životu.

  • Nábytek
  • Spotřebiče
  • Voda
  • Kuchyň

Vše, co byste využili ke svým každodenním potřebám.

iZdroj fotografie: Imgur / Pierce Winhof

Skvost z roku 1953

Tento retro kousek zůstal opuštěný více jak 60 let. Navzdory své zářivě žlutozelené barvě nikdy nepřitahoval ničí pozornost. Většina lidí předpokládala, že leží jen tak ladem a nikomu nepatří. Ve skutečnosti v sobě ukrýval veliké překvapení. Vše, co jste mohli uvnitř najít, bylo nedotčené. Na oknech byly záclonky a podlahy zakrývaly koberce. Všechny pokoje jsou dokonalou časovou kapsou minulého desetiletí, je to okouzlující.

iZdroj fotografie: Imgur / Pierce Winhof

Plně vybavené pokoje

V karavanu najdete stále funkční spotřebiče, například lednici, která udržovala potraviny studené a čerstvé po celá desetiletí, nebo troubu, jež dokáže připravit teplé jídlo. Ložnice má dvě oddělené postele a spoustu dřevěného obložení pro útulný vzhled. Ideální místo pro vychutnání si pohledu do přírody. Pokud byste nejdříve viděli vnitřek, nikdy by vás nenapadlo, že se jedná o opuštěný karavan. Věřte, že v takovém obydlí byste dokázali strávit nejen celé jaro a léto, ale i chladnější počasí během podzimu a zimy.

iZdroj fotografie: Imgur / Pierce Winhof
Diskuze Vstoupit do diskuze
141 lidí právě čte
Autor článku

Marcela Libušná

Jako bývalá majitelka prosperujícího zahradnictví a bývalého zemědělského podniku, přináším na náš web unikátní kombinaci praxe a teorie. Mé bohaté znalosti transformují zahrady našich čtenářů do oáz plných života a krásy.

Zobrazit další články