Po rozvodu zůstal muž bez střechy nad hlavou a vybral si neobvyklé místo k životu

                   

Rozvod není jednoduchý pro nikoho. Rozdělení majetku je většinou poměrně složité a jeden z páru se vždy musí odstěhovat ze společného domu či bytu. Tento muž to vyřešil velmi originálním způsobem.

Poté, co se mladý muž jménem Jay Adler rozvedl se svou ženou, opustil rodinný dům v Gloucestershire. To se stalo počátkem roku 2020, což jen dokazuje, jak podivný a složitý rok to byl pro nás všechny. „Rozvod se pro mě stal katalyzátorem změn. Ano, měl jsem normální život jako všichni ostatní. Ale ve skutečnosti jsem s k němu nepřipojil.“ řekl muž.

iZdroj obrázku: Pixabay

Co se rozhodl se svým životem udělat?

Rozhodl se žít ve stavebním kontejneru. Před nějakou dobou muž a jeho kamarád otevřeli netradiční bar, který byl umístěn ve dvou stavebních kontejnerech. Ta myšlenka se zdála Adlerovi tak úžasná, že hned po rozvodu začal hledat svůj nový domov. Možnost si jeden pořídit se mu naskytla poměrně rychle a samozřejmě ji okamžitě využil.

„Požádal jsem majitelku tohoto kontejneru, jestli bych v něm mohl bydlet, pronajímat pozemky a platit za vybavení. Souhlasila a já ze žiji od července 2020,“ řekl mladík novinářům. Dovést do kontejneru veškerou komunikaci a přípojky ho stálo asi 300 liber. A v tomto množství byl dokonce schopen provést minimální opravy.

iZdroj obrázku: Pixabay

Uvědomuje si, že je teprve na počátku

Jay Adler si uvědomuje, že jeho dům není zdaleka dokonalý. Ale tento způsob života mu umožňuje ušetřit obrovské částky, aniž by si upřel pohodlí. Tento životní styl rozhodně není pro každého, ale pro mnoho lidí je to možnost, jak se odpoutat od tíhy, že musí vydělávat velké částky peněz každý měsíc jen proto, aby zaplatili nájem a energie.

Jediné, co muže trápí, je potřeba nosit špinavé prádlo do městské prádelny. Ale pravděpodobně to nebude trvat dlouho a pořídí si vlastní pračku. Muž se nyní zabývá zabydlováním v novém domově a skvěle si to užívá. Jak vysvětlil, přesun do kontejneru ho podnítil k tomu, aby chodil častěji ven a více chodil. Přesto ho tato skutečnost naučila, aby si vážil maličkostí v životě, kterých si dříve jako manžel vůbec neuvědomoval.

Diskuze Vstoupit do diskuze
72 lidí právě čte
Autor článku

Marcela Libušná

Jako bývalá majitelka prosperujícího zahradnictví a bývalého zemědělského podniku, přináším na náš web unikátní kombinaci praxe a teorie. Mé bohaté znalosti transformují zahrady našich čtenářů do oáz plných života a krásy.

Zobrazit další články