Postavil pro svou dceru neobvyklý zahradní dům. Interiér vypadá naprosto úchvatně

                   

Tatínkové udělají pro své malé princezny snad cokoli. Důkazem takové rodinné lásky je tatínek, který pro svou dceru vytvořil malý domek. Adam Boyd se pustil do konstrukce, když bylo jeho dceři Avery pět let. Doufal, že jí svou snahou udělá radost a splní přání. 

Okouzlující exteriér

Dům zvenčí vypadá naprosto úchvatně. Má dvě patra a téměř všechny náležitosti, jako normální dům. Přiléhá k němu ale několik prolézaček, kde se jeho dcera může bavit s přáteli. Za takový domek by se nemuseli stydět ani někteří dospělí. Je celý ze dřeva, doplněn o živé květiny, které exteriéru dodají šmrnc. 

Působivá tvorba

Tatínek malé Avery si dal opravdu záležet. K domu náleží také klouzačka, lezecká síť a drobná terasa. Ať už si Avery se svými kamarády vymyslí jakoukoli hru, v takovém prostoru jí to bude umožněno. Snad jeho dceru domeček brzy neomrzí. Doufá však, že si v něm ještě dlouho bude hrát, protože si na něm dal opravdu záležet. 

Perfektní skrýš pro děti

Na první pohled oslní domek každého, kdo přijde k Boydovým na návštěvu. Na zahradě o sobě totiž dvoupatrový široký domek s terasou dává jasně vědět. Není zde místo jen pro jedno dítě, ale pro všechny kamarády. 

Interiér je dotažen k dokonalosti

Pokud jste si mysleli, že tatínek mladé dívenky myslel jen na exteriér, budete překvapeni. Místnosti jsou totiž laděny do příjemné holčičí růžové a vybaveny dokonalým nábytkem. Děvčata si zde mohou hrát v kuchyni, obývacím pokoji nebo dokonce přespat v ložnici. Vše je zde vybaveno jako ve skutečném domě, aby si Avery připadala jako v pohádce. 

Nechybí ani kreativní doplňky, jako je tabulová stěna, na kterou si lze malovat s křídami. V pokoji má také Avery šperky a šaty, aby si mohla hrát na princeznu ve své komnatě. Její otec nemohl být šťastnější. Domek má již celý hotový a nyní se jen těší z toho, jak si ho jeho dítě užívá. 

Diskuze Vstoupit do diskuze
82 lidí právě čte
Autor článku

Marcela Libušná

Jako bývalá majitelka prosperujícího zahradnictví a bývalého zemědělského podniku, přináším na náš web unikátní kombinaci praxe a teorie. Mé bohaté znalosti transformují zahrady našich čtenářů do oáz plných života a krásy.

Zobrazit další články