V IKEA koupila běžné police. Použila je po celém domě mnoha skvělými způsoby

                   

Police zakoupené v IKEA se dají využít nejen jako knihovny. Každý vás může inspirovat, k čemu police využijete. V článku najdete tipy od několik lidí, kteří si police zakoupili a rozhodně se nebáli je využít jinak, než k čemu jsou určené.

Nebojte se být kreativní

I s obyčejnými policemi můžete vytvořit mistrovské dílo, které vám bude každý závidět. Využít je můžete jako velkou šatní skříň. Každý druh oblečení může mít svoje místečko a vy již tak nebudete dlouze hledat, co si vlastně chcete obléknout. Skříňka se hodí také jako noční stolek, kde můžete mít uložené kromě knihy také různé krémy nebo budík.

Pokud máte pokoj pro hosty, který využíváte, nebojte se do něj také vložit tyto police. Schováte do nich všechno potřebné a pokoj bude působit útulně, i když není denně využívaný. Využit můžete také jako schránku na alba, dokumenty nebo časopisy. Pokud si vyhrajete, můžete alba seřadit alba podle barev, což bude vypadat mnohem lépe.

Hračky uklidíte na jedno místo nebo vytvořte čtecí soukromý koutek

Uklízíte denně dětský pokoj a nebere to konce? Zkuste využít tento policový systém a hračky ukliďte do něj. Každý druh hračky může mít svůj prostor, úklid bude bavit i vaše dítě a bude tak rychleji hotovo.

Police můžete využít standardně jako velkou knihovnu, se kterou můžete zakrýt celou stěnu. Nemusíte ale police naplnit jen knihami, vystavte si rodinné fotografie nebo výtvory svých dětí. Můžete tak využít i nejvyšší místa k tomu, abyste si vystavili křehké věci, které by se neměly dostat do dětských rukou. Několika policovými stěnami můžete pro své děti vytvořit čtecí koutek, kde budou mít dostatek soukromí a klidu na čtení. Pokud je kniha přestane bavit, mohou si hned vybrat jinou, aniž by museli vstát.

Jestli vaše dětí baví hrát si na obchod, police jsou ideálním doplňkem, ze kterého obchod hravě vytvoříte. Univerzální police vám nahradí stojany na potraviny a můžete vesele nakupovat! Využijte skříňky také na drobnosti nebo televizi. Vše barevně slaďte, ať pokoj nevypadá přeplácaně. Police se často využívají jako dělicí stěna, pokud potřebujete vytvořit soukromí například pro sourozence a nemáte místnost navíc. Přemýšlejte prakticky, drobnosti můžete vložit do malých košíků nebo na police vložit květiny a různé dekorace pro potěchu oka.

Police se tak dají využít opravdu všestranně. Nebojte se využít vlastní fantazii, zútulněte si svůj byt nebo dům.

Diskuze Vstoupit do diskuze
51 lidí právě čte
Autor článku

Marcela Libušná

Jako bývalá majitelka prosperujícího zahradnictví a bývalého zemědělského podniku, přináším na náš web unikátní kombinaci praxe a teorie. Mé bohaté znalosti transformují zahrady našich čtenářů do oáz plných života a krásy.

Zobrazit další články