Ztroskotané letadlo uprostřed džungle bylo přeměněno na krásný prázdninový dům

                   

Kostarika je místem, kam se turisté přiletí potěšit nádhernou přírodou a rozmanitým okolím. Nikdo by však nečekal, že v samém srdci zdejší džungle najde letadlo. Jeho interiér je zařízený jako prázdninový dům a nabízí tak návštěvníkům pořádné dobrodružství.

Letadlo v džungli

Možná vás napadá, že zde letadlo havarovalo a zůstalo v korunách stromů. Žádná tragédie se k jeho příběhu ale neváže. Letecký stroj sem byl přivezen záměrně a jeřáby nasazen do výšky. Majitel přiznává, že šlo o nápad, u kterého si nebyl jistý jeho úspěchem, ale dnes je šťastný, že prázdninový dům navštěvuje čím dál více turistů.

Lidé totiž chtějí zajímavé dobrodružství, kterého se jim v běžném hotelovém resortu příliš nedostane. Vyhledávají proto nové a nevšední zkušenosti, jako je právě hotel v letadle, který mimo jiné nabízí i luxusní vybavení.

iZdroj obrázku: Costaverde.com

Malebné okolí

Pronájem prostor ale není nejlevnější. Návštěvník je totiž zahrnován luxusem a drahými materiály na každém kroku. Hosté mají k dispozici rozměrnou a pohodlnou ložnici s koupelnou a také výhled na Tichý oceán. Vše je tematicky laděno, takže si můžete na pár dní vyzkoušet, jaké to je, ztroskotat na ostrově.  Jiné pokoje mají výhled na národní park Manuel Antonio.

Plošina s letadlem se nachází přibližně patnáct metrů nad zemí, takže každý návštěvník se může potěšit nádherným výhledem na krajinu.

Luxusní vybavení

Není podmínkou, abyste se cítili jako trosečníci. Pro ty, kteří mají raději moderní vybavení a běžný hotelový komfort, je k dispozici televize, klimatizace, trezor, ale i kuchyňský kout. Svou ranní kávu si zde můžete vychutnat za zvuku probouzející se přírody. Nejhlasitějšími společníky jsou zde opice, společnost vám udělají ale i různé druhy exotického hmyzu a drobných živočichů.

Ubytovat se zde může až šest osob. Zážitek vás bude stát kolem šesti set amerických dolarů na noc.

Diskuze Vstoupit do diskuze
80 lidí právě čte
Autor článku

Marcela Libušná

Jako bývalá majitelka prosperujícího zahradnictví a bývalého zemědělského podniku, přináším na náš web unikátní kombinaci praxe a teorie. Mé bohaté znalosti transformují zahrady našich čtenářů do oáz plných života a krásy.

Zobrazit další články