Chcete si vychutnat levnou, ale příjemnou dovolenou bez kompromisů?

Pokud si ještě stále lámete hlavu s ideálním letním relaxem, máme pro vás rovnou několik super tipů. Nemusíte se ničeho obávat, protože nikoho nebudeme přemlouvat k předraženým pobytům v zahraničí. Zaměříme se spíše na krásy naší vlastní země. Která místa si nesmíte nechat ujít?

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Jižní Morava

Jasnou volbou jsou penziony na jižní Moravě. Tento druh dovolené představuje sice nenáročný, ale naprosto suprový pobyt pro zamilované páry, skupiny přátel i celé rodiny. Bude na vás totiž čekat celá řada architektonických skvostů, historických nalezišť, koupališť, muzeí, atrakcí pro děti, turistických tras, vinic i výborných restaurací.

Nejdříve se podíváme na penziony v Lednici. Jedná se o poměrně malé městečko, které překvapí návštěvníky jedinečným klidem. Ihned vedle vás bude čekat stejnojmenný zámek, jenž je dokonce zapsaný na seznamu UNESCO. V žádném případě si nenechte ujít jeho pořádné prozkoumání. Nebudete litovat.

Dobrou volbou jsou i penziony v Břeclavi. Odtamtud se v mžiku dostanete do Rakouska i Slovenska, což je rozhodně příjemný benefit. Stejně tak se během několik minut přesunete do Chráněné krajinné oblasti Pálava, která vás okouzlí jedinečnou přírodou.

Už jste rozhodnutí?

Vyjmenovat všechna pěkná místa na jižní Moravě by vydalo na samotnou knihu. Proto se raději podívejte na internet a vyhledejte si tipy na výlety sami. Nejdříve je však nutné zajistit samotnou rezervaci pokoje. Pokud nechcete zbytečně utrácet peníze a ztrácet čas s neověřenými nabídkami, máme pro vás jasné řešení.

Chystáte-li se strávit volný čas v naší malé zemi, vyberte si penziony na Penzion.cz. Tento oblíbený portál obsahuje stovky zajímavých druhů ubytování. Samotná rezervace zabere pouhých deset minut a zvládnete ji během několika málo kliknutí myši.

Diskuze Vstoupit do diskuze
71 lidí právě čte
Autor článku

Marek Motyčák

Zobrazit další články