Jak připravit svou zahradu na novou sezónu?

Astronomické jaro konečně přišlo a společně s ním se začínáme pomalu navracet na své zahrádky. Přesně v tuto chvíli je nejvyšší čas na dohnání případných restů, které musíme splnit. Bez čeho se v nové sezóně rozhodně neobejdete?

Postavit vyvýšený záhon je hračka – a zvládnete to i s věcmi, které máte běžně doma. Dokonce můžete využít i zahradní odpad. i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Pořádný zahradní domek

Ze všeho nejdříve je nutné prolistovat si kvalitní zahradní domky. Pokud jste si totiž před nedávnem koupili novou zahradu, pravděpodobně ji hyzdí stará chatka, která jen čeká na spadnutí. To je nejčastější kámen úrazu především v zahrádkářských koloniích.

V dnešní době už opravdu nemusíte shánět materiál a stavět novou chatku svépomocí. Stačí si objednat šikovnou stavebnici, kterou složíte za jedno až dvě odpoledne, a to bez speciálního vybavení.

Bavíme se o masivním dřevě, moderních plastových oknech i kvalitních dveřích. Vnitřní plocha takové chatky může dosahovat klidně i přes 40 m2. Dost na to, aby se dovnitř vešlo všechno důležité zázemí – kuchyňka, ložnice, toaleta, sprcha a úložné prostory.

Zábava pro děti i dospělé

Na zahradě se musíte bavit nejen vy, ale také vaše energické ratolesti. Z toho důvodu budete potřebovat komplexní dětská hřiště. Správně zvolená konstrukce na několika málo metrech čtverečních nabídne zahradní houpačky, dětská pískoviště, prolézačky, domeček i řadu dalších vychytávek.

Super volbou je například populární Dětské hřiště Monkey´s Home Malý pirát JOE 2024. Jedná se o opravdu vychytanou konstrukci, díky níž si vaše děti užijí stovky hodin různorodé zábavy (a vy budete mít klid).

Nejlepší bude, když si otevřete webové stránky oblíbených obchodníků z e-shopu Skluzavky.cz. Ihned si budete moci naklikat domky, houpačky, koupací sudy, pískoviště, workout hřiště i desítky dalších produktů pro děti i dospělé. Budete překvapení, za jak příjemnou cenu se dá vybavit zahrada.

Diskuze Vstoupit do diskuze
104 lidí právě čte
Autor článku

Marek Motyčák

Zobrazit další články