Jak si pořídit gril za rozumné peníze?

                   

Patříte k milovníkům grilovaných jídel, ovšem doposud z nějakého důvodu nemáte k dispozici vlastní gril na zahradu, potažmo do kuchyně? Řada lidí si stěžuje na to, že jde přeci jen o poměrně drahé spotřebiče, které si nemohou dovolit. Jenže netuší, že se grily dají zakoupit velmi výhodně. Stačí jen vědět, jak a kdy nákup provést.

Obchodníci nabízejí levné grily v akci hlavně během zimy

Abyste zakoupili tento atraktivní spotřebič, na němž se dají vytvářet skutečně lahodné pokrmy, levně, je především zapotřebí si ohlídat dobu nákupu. Obecně platí, že obchody a e-shopy nabízejí grily v akci v období mimo grilovací sezonu, tedy především v zimě. Jakmile se totiž venku oteplí, zájem o tyto produkty výrazně roste. A vyšší poptávka logicky znamená zvýšení cen. Během zimy naopak především o zahradní grily není příliš velký zájem, sklady obchodů jsou plné, tudíž obchodníci ve snaze je vyprázdnit nabízejí často velmi atraktivní výprodej grilů. Slevy pak dosahují klidně až 50 procent. V nabídce se přitom nacházejí jak tradiční grily na dřevěné uhlí, tak elektrické i plynové modely.

Vyprazdňování skladů poskytuje možnost nákupu s výraznými slevami

Někdy jsou nižší ceny v rámci akčních slev dány také tím, že se prodejci snaží „zbavit“ starých zásob, tedy modelů, které již nejsou zcela nové, aby mohli následně doplnit své portfolio o novinky pro následující sezonu.

Výprodej grilů se slevami se netýká jen klasických modelů. Narazit zde lze rovněž na velké a luxusní grily. Ty samy o sobě sice stojí dost peněz a jsou určené spíše pro movitější zákazníky, ovšem při jejich nákupu v akci se dají ušetřit klidně desítky tisíc korun. Tím se tak mohou snadno dostat do hledáčku i pro zájemce, kteří nemají peněz příliš nazbyt.

V každém případě s nákupem nového grilu nečekejte až do jara. Právě nyní máte asi nejlepší příležitost pořídit grily v akci a ušetřit nemalé množství finančních prostředků.

Diskuze Vstoupit do diskuze
63 lidí právě čte
Autor článku

Marek Motyčák

Zobrazit další články