Je kazetová markýza dobrá investice?

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Každý z nás se již ve svém životě mnohokrát setkal se šikovným vynálezem jménem kazetová markýza. Tato pomůcka často chrání návštěvníky kaváren a restaurací, stejně jako majitele zahrad či třeba obchodů s ovocem. Jaké výhody vám přinese a proč byste ji měli mít i vy?

Ochrana před živly

Hlavním úkolem markýzy je poskytnutí stínu a chladu majitelům teras, předzahrádek a stánků s potravinami. Tento šikovný kus látky se zkrátka natáhne nad vaše hlavy a máte ihned stoprocentní klid. Co si ale počnete v situaci, kdy přijdou kroupy, vydatné deště, silný vítr nebo chlad? Dané živly dokážou během chvíle roztrhat i nejodolnější textilii. V této chvíli je naprosto jasné, proč je kazetová markýza dobrá investice.

Takzvaná kazeta je totiž jakýsi ochranný obal, jenž se připevní na zeď. V případě úmorných veder z něho látku vytáhnete, zatímco před příchodem silných živlů ji naopak schováte dovnitř. Díky tomu spolehlivě zabezpečíte svou markýzu před devastací a nebudete muset neustále kupovat novou.

Kvalita především

Na českém trhu seženete tyto praktické vynálezy především od známé společnosti T-shade. Ta již více než dvacet let udává trendy v daném oboru, přičemž používá nejkvalitnější materiály a technologie. Jasným benefitem je prodloužená záruka v řádu pěti let, během kterých vám firma garantuje správnou funkci jejích produktů. Vybírat si přitom lze z ohromné škály provedení.

Nemyslete si, že připevnění markýzy je jako instalace poličky na zeď. Musíte totiž vzít v potaz správný sklon, adekvátní kotvení vzhledem k typu povrchu, připojení k elektrické síti a další podrobnosti. Rozhodně si tedy nechte poradit od zkušených profesionálů, již dokážou perfektně vyřešit jednotlivé detaily. Jedině tak bude mít daná investice smysl a potěší své majitele.

Diskuze Vstoupit do diskuze
59 lidí právě čte
Autor článku

Marek Motyčák

Zobrazit další články