Zastřešení bazénu umožní koupání po celý podzim

Pořídili jste si bazén, a pak vám proprší týden dovolené v létě, druhý je zase chladno a konec léta klepe na dveře. Zastřešení bazénu umožní koupání po celý podzim. A pomůže vám i s údržbou a zabezpečením.

                   

Možnost koupání na podzim

Díky zastřešenému bazénu si prodloužíte radovánky v bazénu. Polykarbonátové desky coby zastřešení vám izolují chladný vzduch, voda se neochlazuje okolním vzduchem, a navíc zajišťují ohřev vody pod krytem. Zastřešení bazénu je bytelné a velmi odolné vůči počasí. 

Jaké jsou další výhody zastřešení bazénu? 

Trvalé zastřešení bazénu vám přinese i další výhody kromě koupání na podzim a o chladných večerech v létě. 

Velkou výhodou zastřešení je zabezpečení bazénu. Obzvlášť pokud máte malé děti nebo zvířata, je důležité mít bazén zabezpečený. 

Další výhodou zastřešeného bazénu je jeho údržba. Se zastřešením můžete zapomenout na neustálé čištění bazénu od listí a jiných nečistot. Hodí se obzvlášť, pokud máte v blízkosti vzrostlé stromy. 

i

Výhody zastřešení polykarbonátem

Pokud máte zastřešený bazén polykabonátovými deskami, bývá zvykem, že obsahují i kvalitní UV ochranu. Tato ochrana zajišťuje dlouhodobou životnost desek, zároveň chrání i nás před slunečným svitem, kterému bychom se dlouhodobě neměli vystavovat. 

Polykarbonátové zastřešení lze pořídit v různých provedeních, které dokáže společnost Alupo uzpůsobit dle přání zákazníka. Můžete si tak vymyslet libovolnou výšků, šířku či délku zakrytí bazénu.

i
Diskuze Vstoupit do diskuze
149 lidí právě čte
Autor článku

Marek Motyčák

Zobrazit další články