Malý přenosný domek o rozloze 17 m² poskytne vše potřebné. Levné, ale luxusní bydlení závidí i milionáři

                   

Zájem o skromná obydlí malých rozměrů se neustále stupňuje. Na tento fakt reaguje i firma New Frontier Tiny Homes v Naschville. Konstruuje totiž domy, které jsou sice rozměry menší, avšak plně komfortní a moderní. Nechte se tedy okouzlit tímto stavením pojmenovaném Alpha. Je jedním z nejkrásnějších modelů společnosti. A co vy víte, třeba se inspirujete natolik, že si takový dům pořídíte.

Co je malé, to je pěkné a v tomto případě i praktické

Dřevem obložený domek má rozlohou jen 17,6 metrů čtverečních, avšak výrobce do něj zakomponoval všechno potřebné pro život. V podstatě se jedná o takovou menší pojízdnou garsonku. Její nezměrnou výhodou je to, že ji můžete převézt skutečně kamkoliv.

Pokud se podíváte na exteriér obydlí, jistě vás uchvátí jeho zpracování. Hlavním dřevěným materiálem se v tomto případě stal vznešený a kvalitní cedr. Ten dává obložení přírodní ráz. Snadno tak domek splyne s okolní přírodou. Na první pohled se tak dá říct, že co je malé, může být i hezké a praktické.

Dostatek světla a nebývalý luxus

Obyvatel tohoto malého domečku si jistě nebude zoufat, co se týká nedostatku světla v interiéru. Obydlí je opatřeno velkými okny s tvrzeným sklem, které sluneční paprsky propouští více než dostatečně. V teplých dnech je možné relaxovat pohledem na širé lány, lesy a louky. Když zavítáte do vnitřního prostoru malého stavení, budete vskutku unesení.

Připadat si budete jako v kouzelném snu. Dřevo se zde objevuje na každém kroku, což evokuje rozhodně útulno a domáckou atmosféru. Světle hnědá barva v kombinaci s bílou interiér velmi prosvětluje, a to je v tak malém prostoru žádoucí. I když se jedná o domek o rozměrech miniaturní garsonky, dýchne zde na vás luxus.

Plně vybavená kuchyň, koupelna i patro na spaní

Do domku Alpha se vtěsnají určitě až dva lidi. Interiér poskytne nejen luxusní prostředí, ale i praktické vybavení. Budoucí obyvatel tak nemusí mít strach, že si neuvaří nebo nevypere. Kuchyňská linka obsahuje všechny nezbytnosti. Najdete v ní jak lednici, tak i dřez, varnou desku, toustovač, a dokonce i myčku na nádobí.

Pracovní plocha je vyrobena ze skvostné žuly, tudíž něco vydrží. A ač je koupelna s toaletou skutečně maličká, poskytne relax ve vaně, či prostor na praní v pračce. Odpočinek je pak zajištěný v patře na spaní. Tento dům dává jasnou zprávu o tom, že žít plnohodnotně se dá i na malém prostoru.

Diskuze Vstoupit do diskuze
74 lidí právě čte
Autor článku

Marcela Libušná

Jako bývalá majitelka prosperujícího zahradnictví a bývalého zemědělského podniku, přináším na náš web unikátní kombinaci praxe a teorie. Mé bohaté znalosti transformují zahrady našich čtenářů do oáz plných života a krásy.

Zobrazit další články