Starý přívěs přeměnila na dvoupodlažní dům. Způsob, jakým uspořádala prostor uvnitř, je působivý

                   

Možná si říkáte, že bydlení ve starém přívěsu nemůže být vůbec pohodlné a útulné. Opak je ovšem pravdou, když víte, jak na to. A tato žena to ví opravdu dobře, protože interiér vypadá úžasně.

Je těžké tomu uvěřit, ale i ten nejmenší domov může být opravdu útulný. To potvrzuje příběh ženy, která vytvořila úžasné pohodlí v malém domku vytvořeném z obyčejného přívěsu. Stěny konstrukce jsou obložený dřevěnými deskami, což zdůrazňuje spojení s přírodou a zároveň působí velmi útulně. Právě tyto prvky jsou během života velmi důležité. Překvapivě byli stavitelé schopni postavit i druhé patro a zařídit ho stejně nádherně, jako přízemí.

iZdroj obrázku: Pixabay

Milé přízemí

Ve spodní zóně domu není moc světla, ale část světla sem proniká z prvního patra. K dispozici je tu jen malé okno, které lze na přání opatřit silným závěsem. K dispozici je zde také koupelna a malá sprchová vanička. Veškerý nábytek v přízemí i stěny jsou vyrobeny ze dřeva. To zaručuje trvanlivost a naznačuje také dobrou kvalitu domu a jeho interiéru. Navíc dřevo funguje i jako přírodní zateplení.

Ložnice v prvním patře

V prvním patře je ložnice, stejně jako řada oken, která šetří osvětlení. Strop je zde sice nízký, ale místnost je dostatečně prostorná, aby zde trávili čas dva dospělí lidé, aniž by se navzájem rušili. Dolů vede spolehlivé a kvalitní schodiště.

iZdroj obrázku: Pixabay

Jedinečný dům na kolečkách

Dům je mobilní, jelikož je postaven na základě dodávky. Lze jej tedy snadno přepravit na jakékoli požadované místo. Je dvojnásobně působivé, že majitelka vše vytvořila sama, pouze s pomocí svých přátel. Jedná se o jasný důkaz, že můžete dokonce i obyčejný starý přívěs přeměnit na neobvyklý mobilní domov.

V posledních letech jsou mobilní a malé domy velice populární a vyhledává je stále více a více lidí. Potřebujete k tomu ovšem nejen odhodlání, ale také rady zkušených stavitelů, schopnost stylizace velmi malého prostoru na útulný interiér a také citlivost pro minimalismus. Do podobných domků se pochopitelně nevejde příliš věcí, a proto musíte být velmi přítomní ohledně svých zvyků a množství věcí, které vlastníte.

Diskuze Vstoupit do diskuze
74 lidí právě čte
Autor článku

Marcela Libušná

Jako bývalá majitelka prosperujícího zahradnictví a bývalého zemědělského podniku, přináším na náš web unikátní kombinaci praxe a teorie. Mé bohaté znalosti transformují zahrady našich čtenářů do oáz plných života a krásy.

Zobrazit další články