Štědrý milionář dá byt každému, kdo o něj požádá. Ale pod jednou podmínkou

                   

Britský milionář se rozhodl, že pomůže lidem v nouzi a pořídí byt každému, kdo ho požádá o bydlení. Měl ovšem jednu velkou a důležitou podmínku, kterou museli zájemci o bydlení splnit.

Možná tomu neuvěříte, ale je to tak. Milionář Marco Robinson se rozhodl dát zařízený třípokojový byt zdarma každému, kdo o něj požádá. 50letý milionář poskytne dům v hodnotě 150 tisíc dolarů jedné osobě nebo dokonce rodině a zaplatí daň z nemovitosti. Této malé soutěže se může zúčastnit úplně každý. Marco je v současnosti velmi úspěšný obchodník, který má na své kontě i film na Netflixu a dlouho byl šťastně ženatý.

iZdroj obrázku: Pixabay

Podnikatel s krušným dětstvím

Dobře si ovšem vzpomíná na chvíle, kdy byl stejně chudý, jako všichni v jeho okolí. Vzpomínky na dětství tohoto muže byly jednoduše hrozné. Spal na lavičkách v parcích, trpěl nedostatkem jídla, neustále musel někoho žádat o pomoc a žebrat na ulici. Věřil si však a nakonec uspěl. Chápe, že mnoha lidem se to zatím nepovedlo a chce jim dát možnost, aby nežili stejně jako on, když byl malý. Jde o velmi ušlechtilý krok, který ho bude stát spoustu peněz. Tyto finance se ovšem vyplatí a pomohou někomu, kdo to skutečně potřebuje.

Jaká je hlavní a jediná podmínka tohoto projektu?

Tento úžasný projekt, který podnikatel vymyslel a zorganizoval, má svůj hlavní účel. Tím je pomáhat těm, kteří to skutečně potřebují a kteří nemají peníze ani na své vlastní zdraví. Svým velkorysým činem Robinson doufá, že inspiruje další milionáře a miliardáře, aby se ještě více věnovali charitě a nezapomínali na lidi, kteří v životě neměli tolik štěstí, jako oni.

iZdroj obrázku: Pixabay

Odrazit se ode dna je velice těžké. Někteří to dokáží, stejně jako tento muž a stanou se velmi úspěšnými a bohatými. Některým se podaří dostat slušnou práci a vrátit se zpět do standardu, kterým je střecha nad hlavou, teplé jídlo, dobrá práce a ideálně alespoň malé úspory. Zaplatit vše, co potřebujete, není pro všechny z nás jednoduché a mnoho lidí nemá ani střechu nad hlavou. Tento projekt se snaží upozornit na to, že charita by se měla dělat i v této oblasti.

Diskuze Vstoupit do diskuze
74 lidí právě čte
Autor článku

Marcela Libušná

Jako bývalá majitelka prosperujícího zahradnictví a bývalého zemědělského podniku, přináším na náš web unikátní kombinaci praxe a teorie. Mé bohaté znalosti transformují zahrady našich čtenářů do oáz plných života a krásy.

Zobrazit další články