Žena přeměnila starý nákladní kontejner na dům. Uvnitř vypadá jako luxusní hotel

                   

Není běžné, aby se ze starého kontejneru stal byt. Žena v Coloradu si ho ale udělala podle svých představ, a když do kontejneru vejdete, budete si připadat jak v luxusním bytě. Uvnitř byste nepoznali, že se jedná o byt ze starého kontejneru.

Vysněný domov v kontejneru

I na malém prostoru se dá vyčarovat úžasný prostor, ve kterém se bude dobře bydlet. Své o tom ví také Sarsha, která žije se svým manželem v Denveru v Coloradu. V příběhu, který si můžete přečíst, se dozvíte o tom, jak přišli na nápad udělat si byt ze starého kontejneru.

iZdroj fotografie: Imgur.com / Sarah Bensar

Pár chtěl vždycky samostatný penzion pro své příbuzné a také přátele. Nemohli ale postavit vlastní dům na svém pozemku a proto se rozhodli pro následující řešení – proč si nepostavit dům kreativně a úplně jinak, než ostatní? Sarsha navrhla, aby se jejich dům postavil z nákladního kontejneru. Moderní domov dostal svou podobu a nyní se do něj můžete podívat i vy.

iZdroj fotografie: Imgur.com / Sarah Bensar

Manžel Sarshy je designér, který má navíc slabost pro modulární konstrukci. Rád tak přeměňuje věci, které jsou staré a ošklivé, na skutečnou krásu. Pro něj byl tento projekt splněným snem. Oba společnými silami vytvořili moderní dům o rozloze 33 metrů čtverečních.

iZdroj fotografie: Imgur.com / Sarah Bensar

Do malého prostoru se muselo vejít hodně věcí

Hlavním problémem projektu byla optimalizace prostoru. Kontejner není příliš velký, aby se do něj vešly všechny potřebné věci. Rodina společně se staviteli se snažila, aby byl byt praktický a také aby se tam vešel veškerý nábytek potřebný k životu. Všichni odvedli skvělou práci a výsledek byl nad jejich očekávání.

iZdroj fotografie: Imgur.com / Sarah Bensar

Oba manželé chtěli, aby jejich domov měl přirozené světlo. Vchod má tedy francouzské dveře a také velká okna. Kuchyň je na první pohled velmi prostorná a zahrnuje vybavení jako:

  • Lednice
  • Indukční vařič
  • Mikrovlnnou troubu
  • Kávovar
iZdroj fotografie: Imgur.com / Sarah Bensar

Důležitým bodem bylo také vytvoření koupelny a sprchy. I s tímto problémem si manželé poradili. Uvnitř domu najdete velkou postel a skříň. V kontejneru naleznete také showroom, kde je pohovka a televize. Teplotu v domě udržují topná tělesa a také nepřerušitelný zdroj energie.

Diskuze Vstoupit do diskuze
89 lidí právě čte
Autor článku

Marcela Libušná

Jako bývalá majitelka prosperujícího zahradnictví a bývalého zemědělského podniku, přináším na náš web unikátní kombinaci praxe a teorie. Mé bohaté znalosti transformují zahrady našich čtenářů do oáz plných života a krásy.

Zobrazit další články