Nanesla pěnu na holení na koště, z výsledků pak byla více než nadšená. Zkusíte to také?

Pomocí obyčejné pěny na holení nejen provoníte, ale hlavně vydezinfikujete celou koupelnu. Už nebudete potřebovat několik čisticích prostředků, pěna na holení zastane všechnu práci.

Už žádný vodní kámen na kohoutku, zničí ho pěna na holení i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Milovníci inovativních využití známých věcí by rozhodně měli zpozornět. Víte, že obyčejnou pěnu na holení nemusíte používat už jen na holení, ale můžete s ní vyčistit skoro celou domácnost? Vyzkoušejte tento jednoduchý trik a provoňte svou domácnost svěží vůní pěny na holení. Budete překvapeni její účinností a spolehlivostí.

Pěna na holení je skvělá na čištění vodního kamene

Až půjdete příště do drogérie, kupte místo hromady čistících prostředků jen jednu obyčejnou pěnu na holení. Bohatě nahradí všechny značkové produkty a vaši domácnost zanechá stejně, nebo možná ještě lépe vyčištěnou.

Podle zkušeností protřelých hospodyněk odvádí pěna na holení skvělou práci v boji proti vodnímu kameni. Jednoduše ji nastříkejte na od usazenin znečištěný povrch a nechte ji tam alespoň deset minut působit. Poté už ji jen otřete vlhkým hadříkem a můžete se kochat pohledem na čistý kohoutek nebo třeba umyvadlo.

mytí umyvadla iZdroj fotografie: Pexels

Vyčistěte pračku i toaletu pomocí pěny na holení

Pěna na holení působí dokonale také na vodní kámen v pračce. Stačí ji jen opravdu trochu nastříkat do bubnu a poté jemně otřít. Zbytky se pak odstraní při dalším spuštění pracího cyklu. Pěna na holení v pračce bezvadně působí také na zbytky pracího prášku a další nečistoty, a navíc opravdu krásně voní. S její pomocí lze také vydezinfikovat a osvěžit vaši toaletu.

Stejným způsobem pak můžete nejen v koupelně umýt také okna nebo zrcadla. Pokud pěnu na holení budete aplikovat na koště, získáte unikátní čistící náčiní, díky kterému se kvůli nečistotám uvnitř vany, nebo na dlažbě nemusíte už nikdy ohýbat. Pak už jako vždy stačí jen pěnu na holení opláchnout (například sprchou) a máte hotovo. Nejen vaše koupelna, ale všechny prostory, kde pěnu na holení použijete, budou svěží a čisté.

Co používáte na vyčištění vodního kamene vy?

Zdroj: Gardener
Diskuze Vstoupit do diskuze
121 lidí právě čte
Autor článku

Marcela Libušná

Jako bývalá majitelka prosperujícího zahradnictví a bývalého zemědělského podniku, přináším na náš web unikátní kombinaci praxe a teorie. Mé bohaté znalosti transformují zahrady našich čtenářů do oáz plných života a krásy.

Zobrazit další články